שאלות ותשובות

הכנו לכם מאגר של שאלות ותשובות על השירות שלנו. לחצו על השאלה הרצויה וקבלו את התשובה מיידית!

שאלות אספקה

מי שמספק את המוצרים אלה ספקים איכותיים שנבחרו בקפידה ועובדים עם סוגרים הכל לדירה. לאחר ההזמנה הספק יתצור איתכם קשר להובלה / התקנה בהתאם למה שכתוב בדף המוצר באתר.

התשלום באתר הינו לטובת איי ווב שרותי אינטרנט המפעילה והבעלים של “סוגרים הכל לדירה”

המוצרים והשרותים אותם אנחנו מציעים נמכרים אך ורק באתר. אנחנו משתדלים לתת לכם את המידע המכסימלי כולל מספר תמונות של המוצר.

זמני האספקה של כל מוצר מופיע בדף המוצר.

תקופת ותוכן האחריות מופיעים בדף המוצר ושם יש להתייחס לכך.

מי שמטפל זה הספק שסיפק את המוצר. כל ספק שעובד איתנו מתחייב בכתב לטפל בכל תקלה או בעיה שיש במוצרים שסיפק. הכל מקרה אנחנו מפעילים מוקד שירות שעוזר לכם בכל הדרוש.

חלק גדול מהמוצרים כן, חלקם לא. אנחנו נשתדל לסמן את כל המוצרים שכן וזאת בהתאם למידע שנקבל מהספקים.

חלק מהמוצרים נמכרים באתר כאשר ההובלה / משלוח כבר כלול במחיר. בכל מקרה נתונים אלה רשומים בדף המוצר ואנא – התייחסו אליהם.

התשובה היא כן. ניתן להזמין בכל רגע באתר ולקבל את המוצרים מתי שצריכים אותם. יש להודיע לנו כאשר רוצים את המוצרים מספיק זמן לפני כן כדי שנטפל באספקה. זמן האספקה כתוב בדף המוצר ויש ליצור קשר דרך האתר כאשר רוצים את אספקת המוצרים וחלון הזמן הוא כפי שרשום בדף המוצר.

שאלות בנושא תשלומים

התשלומים באתר נסלקים לטובת “איי ווב שרותי אינטרנט” עוסק 25079369 העסק המפעיל את סוגרים הכל לדירה. בדפי האשראי שלכם זה שם העסק שיופיע.

באתר אנחנו מאפשרים תשלום 1 ללא ריבית. במידה ותרצו מספר תשלומים גדול מ-3 יש להתקשר למוקד ודרך המוקד ניתן לשלם עד 18 תשלומים בקרדיט, דרך הטלפון

מי אנחנו

סוגרים הכל לדירה – קבוצת הקניה הגדולה והמובילה בישראל בתחום מעבר הדירה, מביאה לכם בשורה אמיתית. עם פעילות מעל 8 שנים, ועבודה עם כ-40,000 רוכשי דירות חדשות ומשפצים. עד היום קיימנו למעלה מ-500 ימי מכירה וירידים לטובת קהל המשפצים ורוכשי הדירות.

סגירת תפריט
  • הרשם
חוזק סיסמה Very Weak
or Login Using
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
לא נשתף את המידע שלך עם אף גורם.
×
×

עגלת קניות